Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

На Волині з'явиться новий сайт ЗПТ, завдяки адвокації організацій-спільнот

Чудові новини надішли з Луцька! Незабаром там з’явиться новий сайт замісної підтримувальної терапії (ЗПТ). Його появу адвокатувала регіональна представниця ВОНА Ірина Ємельянова та Вадим Мовчанюк (Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю). Сайт працюватиме на базі Волинського обласного фтизіопульмонологічного медичного центру.
 
До речі, нещодавнє інформаційне заняття нашої організації для ЖЖН було присвячено цій події.
 
💬 “Я проінформувала жінок про новину, — розповідає Ірина Ємельянова. — Дуже добре, що адміністрація медзакладу пішла на зустріч пацієнтам/кам і відкриває кабінет. Там будуть отримувати препарати всі наркозалежні, які проживають в тому районі міста, а також пацієнти/ки, які лікуватимуться безпосередньо в тубдиспансері. Це зменшить навантаження на медпрацівників наркодиспансера, а пацієнтам, які проживають в районі тубдиспансеру, буде зручніше відвідувати сайт, а не витрачати час на дорогу через все місто”.
 
Додамо, що всі представниці ВОЖН “ВОНА” надзвичайно раді таким змінам у Волинському регіоні, та вітають колег/жанок з успішною адвокацією!
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.