Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

На Волині ЖЖН ознайомилися з роботою сервісу Help24

 

У Луцьку відбулася традиційна зустріч ініціативної групи жінок, які живуть з наркозалежністю. Перед нашими жінками часто виникають проблеми отримання медичних, юридичних та психологічних послуг. тому цього разу РК ВОНЖ “ВОНА” у Волинській області Ірина Ємельянова розповіла про доступний кожній ЖЖН онлайн-сервіс –  Help24.

 

“Це центр надання комплексних безкоштовних онлайн консультацій для представників ключових груп. На сайті можна самостійно записатися на онлайн-консультацію для кваліфікованих лікарів/ок, отримати консультацію психологині чи юриста/ки, оцінити медичний заклад або лікаря, замовити безкоштовно HelpBox, – розповідає Ірина Ємельянова. Ресурс вже має близько 4000 зареєстрованих пацієнтів і пацієнток, та встиг надати більше 2000 наданих медичних консультацій. Тут можна отримати інформацію про лікувальні заклади та медичних працівників, а також про послуги, що можуть отримати особи із ВІЛ-позитивним статусом у цих закладах”.

 

Регіональна представниця зазначила, що для наших жінок, які є маломобільними, або не можуть потрапити до сімейного лікаря через величезну чергу – це дуже корисний ресурс і дає можливість отримати консультацію не виходячи з дому. 

 

Висловлюємо вдячність Альянсу громадського здоров’я, що відправляє  інформаційно-профілактичні матеріали на адреси НУО України. Тепер інформація про корисний  ресурс отримана і розповсюджується серед жінок, які вживають наркотики, у Волинській області.

 

Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.