Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

На Волині відзначили роботу представниці ВОНА

У Луцьку відбулося засідання Координаційної Ради з питань ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та наркозалежності ВОР. Від нашої організації брала участь Ірина Ємельянова, яка представила роботу ВОЖН ВОНА у Волинському регіоні.
 
Зазначимо, що засідання організували в офлайн та онлайн форматі. Були заслухані результати діяльності за рік КП “Волинський обласний фтизіопульмонологічний медичний центр” Волинської обласної ради, Центру ВІЛ/СНІДу, наркодиспансеру.
 
“Після презентації роботи організацій секретар Коордради, завідувачка відділенням ВІЛ/СНІДу КП “Волинська обласна інфекційна лікарня” Олена Макаренко відзначила відзначила важливий внесок ВОЖН “ВОНА” і наших партнерів із Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю у роботі зі спільнотою наркозалежних людей, зокрема профілактиці соціально небезпечних хвороб. Також вона підтримала необхідність об’єднання зусиль державного і недержавного секторів в подоланні епідемії ВІЛ/СНІДу в регіоні”, – проінформувала Ірина Ємельянова про подальші плани роботи у Волинській області.
 
Адвокатуємо надалі покращення надання послуг з лікування та профілактики ВІЛ/СНІДу, ТБ, наркозалежності представницям спільноти ЖЖН.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”