Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

На Волині триває протидія домашньому насильству у сім'ях ЖЖН

 Незважаючи на те, що всі заходи до Всеукраїнської кампанії “16 днів против насильства” вже завершилися, але ми продовжуємо отримувати запити від наркозалежних жінок щодо інформаційних занять на таку тему. На жаль, війна і матеріальна скрута значно погіршила рівень агресії у суспільстві та сім’ї, тому такі обговорення надзвичайно важливі. Мета заходів – це привернути увагу до подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, торгівлі людьми та захисту прав жінок.
 
Нещодавно РК ВОНЖ “ВОНА” у Волинській області Ірина Ємельянова та РК ҐО “Позитивні жінки” Альбіна Котович провели інформаційне заняття “Розірви коло” для ініціативної групи жінок, які живуть з наркозалежністю і жінок з ВІЛ.
 
“Жінки, які живуть з наркозалежністю і жінки з ВІЛ є найбільш вразливою групою щодо гендерного насильства. Жінки подивились фільм “Мішені”, поділилися враженнями від побаченого, пригадали випадки гендерного насильства з свого життя. Поговорили про права людини, про здорові і токсичні стосунки, як уникнути явного і прихованого насильства у власних стосунках і в сім’ї. Ми розповіли жінкам, що безвихідних ситуацій не буває. Вихід є! Розірвати коло насильства необхідно!”
 
Зазначимо, що ВОЖН “ВОНА” й далі організація планує проводити відповідні заходи та наснажувати жінок ЖЖН вийти із кола насильства.
 
Дякуємо нашим партнерам та партнеркам за підтримку!

——-

▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.