Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

На Волині розглядають питання розширення сайтів ЗПТ

У Луцьку відбулося планове засідання Волинської обласної Координаційної ради з питань ВІЛ-інфекції, туберкульозу та наркоманії.
 
Зі вступним словом виступив начальник Управління охорони здоров’я Волинської обласної ради Юрій Легкодух та окреслив коло актуальних питань поширення соціально значущих захворювань в Україні та області в умовах військових дій. Заслухали доповіді про співпрацю НСЗУ Національна служба здоров’я України з “Центром з профілактики та боротьби зі СНІДОМ”, “Волинським обласним медичним центром терапії залежностей” і “Волинським обласним фтізіопульмонологічний медичним центром”.
 
💬 “Головний лікар-нарколог Волинської області Ігор Шкаровецький розповів про перспективи розширення програми ЗПТ в області та про відкриття кабінету ЗПТ на базі “Волинського обласного фтизіопульмонологічного медичного центру”, — розповіла регіональна представниця ВОНА у Волинській області Ірина Ємельянова. — Також були обговорені бар’єри по відкриттю кабінету ЗПТ у місті Нововолинськ. Домовились на чергове виїзне засідання в червні у Володимир-Волинський та запросити представників Нововолинська, від яких залежить реалізація плану про розширенню замісної терапії в області”.
 
Нагадаємо, що нещодавно після тривалої адвокації організаціями-спільнотами “ВОНА” та “ВОЛНа” відкрили кабінет ЗПТ у приміщенні фтизіопульмонологічного медичного центру. http://surl.li/fwcqk
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.