Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

На Одещині ЖЖН обговорили гендерно зумовлене насильство

Регіональна представниця ВОЖН ВОНА в Одеській області Тетяна Сильвестрова провела ініціаттивну групу для місцевих ЖЖН. Це відбулося одразу, як вона відвідала тренінг про протидію гендерно зумовленому та домашньому насильству.
 
“На зустрічі я розказала найактуальнішу інформацію, і також закликала ЖЖН одразу звертатися за допомогою. Звісно, ми обговорили детальний алгоритм звернення по допомогу”, – наголосила спеціалістка ВОЖН ВОНА.
 
Зазначимо, що згідно з опитуваннями ЖЖН часто потерпають від насильства. Найчастіще кривдниками є рідні та близькі жінок. Ускладнює проблему – складнощі з отриманням допомоги через стигму та дискримінацію.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”