Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

На Одещині ВОЖН ВОНА видає гуманітарку представницям спільноти ЖЖН

Продовжуємо надавати допомогу ЖЖН, зокрема продуктові сертифікати та гігієнічні засоби. 
 
“Кількість ЖЖН-ВПО у Одеському регіоні зростає. Це повязано із постійними обстрілами Запоріжжя та підривом Каховської ГЄС, тому ми й надалі плануємо видавати гуманітарку, що мають закрити основні потреби ЖЖН”.
 
Щодо видачі гуманітарки, будь ласка, звертайтеся до наших РП та параюристкок у вашому регіоні. 
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.