Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

На Донеччині зросла кількість запитів наркозалежних жінок про психологічну допомогу

 
Наталія Зеленіна, регіональна представниця ВОЖН ВОНА у Краматорську, продовжує роботу у прифронтовому місті.
 
“Наркозалежні жінки продовжують звертатися по допомогу. Цього разу ми говорили про психологічне здоров’я. На жаль, близькість до фронту та постійні обстріли негативно впливають на кожну жінку, тому обговорили інструменти психоемоційної стійкості. Я розповіла як сама справляюся з проблемою. Також надала жінкам контакти дружніх до спільноти психологинь. І звісно зазначила, що можна звертатися до мене по допомогу, зокрема з гуманітарних питань, адвокаційних, параюридичних”.
 
Також у нагоді може стати брошура від Альянсу громадського здоров’я: https://aph.org.ua/…/Psihologichni-poradi_yak-diyati…
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.