Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Ми робимо все можливе, щоб представниці спільноти не залишалися сам на сам з труднощами

 
Завдяки підтримці INPUD у нас є змога допомогти жінкам, які опинилися в скруті, з продуктами харчування.
 
Нещодавно Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА допомогло жінці в м. Кривий Ріг. Про її ситуацію повідомила наша активістка в регіоні.
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА в рамках проєкту за підтримки INPUD оплатило придбання продуктів харчування майже на 500 гривень, закупку необхідного взяла на себе наша активістка. Вона й передала допомогу вдячній представниці спільноти.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.