Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Моніторинговий візит до м. Одеса. Представниці спільноти потребують термочашок та термосів

 
Координаторка проєктів Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Олена Стрілецька продовжує адвокаційні візити регіонами. Цього разу в фокусі уваги м. Одеса.

«Я знала, що в Одесі сильна ініціативна група, проте зараз у мене з’явилася можливість познайомитися з цими чудовими незламними жінками. Ми обговорили труднощі, які виникають у представниць спільноти під час війни, та сформували потреби регіону. Одним з найбільших викликів зараз – це багатогодинна відсутність світла та тепла.
 
Представниці спільноти розповідають, що охоче б відвідували місце, обладнане генератором, де можна було б зігрітися, випити гарячий чай чи каву, поспілкуватися й відчути підтримку рівних. Зарядити гаджети та зарядитися позитивною енергією одна одної», – розповіла Олена.

Як зізнається наша координаторка проєктів, візит до Одеси змусив її замислитись про те, що війна зводить все життя до дуже простих і водночас життєво-необхідних речей. До потреби в теплі, яке зігріє і душу, і тіло.

«Жінки у відповідь на питання про власні потреби, назвали чимало моментів, проте одностайно сказали, що їм необхідні термочашки та термоси, щоб взяти теплий напій та зігрітися. Дуже сподіваюся, що ми знайдемо можливості й допоможемо представницям спільноти».
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.