Моніторинговий візит до м. Одеса. Представниці спільноти потребують термочашок та термосів

 
Координаторка проєктів Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Олена Стрілецька продовжує адвокаційні візити регіонами. Цього разу в фокусі уваги м. Одеса.

«Я знала, що в Одесі сильна ініціативна група, проте зараз у мене з’явилася можливість познайомитися з цими чудовими незламними жінками. Ми обговорили труднощі, які виникають у представниць спільноти під час війни, та сформували потреби регіону. Одним з найбільших викликів зараз – це багатогодинна відсутність світла та тепла.
 
Представниці спільноти розповідають, що охоче б відвідували місце, обладнане генератором, де можна було б зігрітися, випити гарячий чай чи каву, поспілкуватися й відчути підтримку рівних. Зарядити гаджети та зарядитися позитивною енергією одна одної», – розповіла Олена.

Як зізнається наша координаторка проєктів, візит до Одеси змусив її замислитись про те, що війна зводить все життя до дуже простих і водночас життєво-необхідних речей. До потреби в теплі, яке зігріє і душу, і тіло.

«Жінки у відповідь на питання про власні потреби, назвали чимало моментів, проте одностайно сказали, що їм необхідні термочашки та термоси, щоб взяти теплий напій та зігрітися. Дуже сподіваюся, що ми знайдемо можливості й допоможемо представницям спільноти».
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.