Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Міжнародні організації продовжують підтримувати Україну в програмах з профілактики ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вірусних гепатитів

Яскраве тому підтвердження – спільна зустріч з планування PEPFAR COP23 та Національний діалог Глобального Фонду. Захід розпочалася сьогодні у Варшаві (Польща).
В Україні величезну роботу з залучення до лікування та захисту прав представників спільнот проводять громадські організації, серед яких Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА. Тому сьогодні в панелі, присвяченій потребам та пропозиціям від представників спільнот, на рівних беруть участь представники міжнародних організацій, Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко, його заступник Ігор Кузін та очільники й очільниці організацій ключових спільнот, вразливих до ВІЛ. Спільноту жінок, які живуть з наркозалежністю представляє Тетяна Лебедь, директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА.
Ми дякуємо The U.S. President’s Emergency Plan for AIDS Relief (PEPFAR) , CDC та Глобальному Фонду за увагу до потреб представників і представниць спільнот в Україні в контексті профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, туберкульозу та вірусних гепатитів.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.