Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Ми продовжуємо діяльність у Львівській області в сфері захисту прав жінок, які живуть з наркозалежністю

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” продовжує свою діяльність у Львівській області в сфері захисту прав жінок, які живуть з наркозалежністю.

“Для того, щоб ефективно допомагати жінкам, які живуть з наркозалежністю, важливо заручитися підтримкою партнерів. Тому я та Жанетта Матвейко, керівниця Західного ресурсного центру Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю, провели спільну зустріч. Ми обговорити потреби жінок, які опинилися у складних життєвих обставинах”, – розповіла наша регіональна координаторка Благіня Оксана.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.