Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Ми продовжуємо розвивати партнерство з іншими громадськими організаціями

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» продовжує планомірну роботу з розвитку партнерства з іншими громадськими організаціями.
Так, днями в Житомирі регіональна представниця Марія Піджара та Котвицький О. Л., керівник ГО “Перспектива”, підписали Меморандум про співпрацю та взаємодопомогу в питаннях захисту прав та свобод представників вразливих груп, надання їм допомоги в різних складних життєвих ситуаціях.
Коли ми разом, ми сильніші!

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.