Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Меморандум про співпрацю між ВОНЖ "ВОНА" та БО БФ «ВОЛНА»

📝 Історичний момент! Дві національні мережі Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА та Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю підписали меморандум про співпрацю у справі представництва інтересів ключових спільнот у межах національного та місцевих координаційних механізмів.
 
📣 Цим документом проголошено об’єднання двох організацій у Консорціум NARKO_PRO, який є формою взаємодії та координації для просування прав, інтересів і потреб людей з наших спільно, а також задекларовано принципи взаємодії та порядок представництва у координаційних механізмах:
 
✅ консенсус як спосіб прийняття спільних рішень усередині Консорціуму;
✅ нічого про спільноти без спільнот;
✅ ґендерний баланс і ґендерна сенситивність;
✅ повага до альтернативних думок та людської свободи;
✅ позитивна налаштованість на пошук найкращих рішень;
✅ готовність до компромісів заради інтересів наших спільнот.
 
▶ Об’єднана діяльність організацій стала можливою за підтримки INPUD (Міжнародне об’єднання людей із наркозалежністю).
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.