UkrainianEnglishRussian

Меморандум про співпрацю між ВОНЖ "ВОНА" та БО БФ «ВОЛНА»

📝 Історичний момент! Дві національні мережі Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА та Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю підписали меморандум про співпрацю у справі представництва інтересів ключових спільнот у межах національного та місцевих координаційних механізмів.
 
📣 Цим документом проголошено об’єднання двох організацій у Консорціум NARKO_PRO, який є формою взаємодії та координації для просування прав, інтересів і потреб людей з наших спільно, а також задекларовано принципи взаємодії та порядок представництва у координаційних механізмах:
 
✅ консенсус як спосіб прийняття спільних рішень усередині Консорціуму;
✅ нічого про спільноти без спільнот;
✅ ґендерний баланс і ґендерна сенситивність;
✅ повага до альтернативних думок та людської свободи;
✅ позитивна налаштованість на пошук найкращих рішень;
✅ готовність до компромісів заради інтересів наших спільнот.
 
▶ Об’єднана діяльність організацій стала можливою за підтримки INPUD (Міжнародне об’єднання людей із наркозалежністю).
 
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.
 
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram