Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Мама, яка лежить в лікарні з маленькою донькою, змогла отримати препарат "на руки" після втручання параюристки

Сьогодні до параюристки Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Світлани Макогон звернулася представниця спільноти з Кривого Рогу. Жінка розповіла, що разом з донькою лежить в лікарні, тільки вчора маленьку перевели з реанімації.

Сама жінка щоденно отримує препарат замісної підтримувальної терапії, і їй потрібно залишити крихітку саму на 3,5 години, щоб поїхати за життєво необхідними ліками.

“Я відразу зателефонувала до Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності та ЗПТ, її фахівці зв’язалися з медзакладом, на базі якого жінка отримує ЗПТ, звідти подзвонили і повідомили, що готові дати жінці препарат “на руки”, але потрібна довідка з лікарні. Здавалося б – перемога, але мама не могла залишити доньку. Виходом в такій ситуації міг би стати соціальний працівник і організація БО “БФ “Громадське здоров’я” м.Кривого Рогу надала його на 1.5 години,” – похвалилася Світлана.

“Жінка отримала препарат “на руки” до понеділка, далі будемо вирішувати питання щодо переведення на домашній стаціонар. Все можливо вирішити з такою командою, – упевнена Світлана. – Дякую вам, мої рідні, разом ми сила!”