Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Львів: продовжуємо розбудову партнерства з іншими неурядовими громадськими організаціями

Регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” в м. Львів Благіня Оксана продовжує розбудовувати парнерство з іншими організаціями.
“Ми з регіональною представницею організації “Позитивні жінки” Аліною Шабановою провели спільну зустріч, під час якої обговорили питання співпраці щодо допомоги жінкам, які живуть з наркозалежністю, у тому числі жінкам ВПО, питання захисту їхніх прав”, – розповіла Оксана Благиня.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.