Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

«Ліпше б ти вбила». 5 років у полоні «ДНР»

 
До вашої уваги історія перебування у полоні “ДНР” членкині ВОЖН “ВОНА” Наталії Зеленіної. Вона потрапила в російський полон восени 2017-го. Її затримали на контрольному пункті в Оленівці, коли перевозила препарати замісної терапії, призначені для лікування наркозалежності, та знеболювальні й таблетки антиретровірусної терапії від ВІЛ. Наталі дали 11 років за «статтею» про контрабанду наркотиків. 17 жовтня вона разом із 107 іншими жінками повернулася додому.
 
Жахи перебування у псевдореспубліці, зокрема про ставлення окупантів до наркозалежних, читайте у матеріалі журналістки hromadske.ua Олесі Біди.
 
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.