Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Круглий стіл "Допомога жінкам уразливих груп в ситуації гендерного та домашнього насильства"

🤝 Нещодавно представниці ВОНЖ “ВОНА” у Волинській області організували у Луцьку Круглий стіл “Допомога жінкам уразливих груп в ситуації гендерного та домашнього насильства”. У цьому заході взяли участь координаторка ВОНЖ “ВОНА” Олена Зубленко та фахівчиня з адвокації Ольга Кувшинчикова.
✊ Круглий стіл відбувся у форматі діалогу між представницями установ та організацій. Метою заходу стало формування спільного бачення надання допомоги жінкам ЖЖН та інших ключових груп в ситуації гендерного насильства.
✊ У фокусі обговорень були такі питання:
📍безбар’єрний доступ до соціальних послуг жінок ЖЖН та інших КГ;
📍причини, по яким ЖЖН не звертаються за допомогою;
📍важливість зниження рівня стигми та дискримінації до жінок КГ;
📍 об’єднання спільних зусиль щодо толерантного ставлення до жінок КГ.
✊ У роботі заходу також взяла участь Бартащук Наталія із ГУПЛ, завідувачка Центру ВІЛ/СНІДу Макаренко Олена, представниці ВОЦСПД, центру пробації, адвокатки та представниці інших партнерських організацій.
♥️Дякуємо партнеркам за продуктивну співпрацю у питаннях вирішення проблем представницт ключових груп. 🤝
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.