Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Крила проти насильства - тема зустрічі ініціативної групи

На зустрічі ініціативної групи в Полтаві говорили про види насильства, які існують.

Заняття провела лідерка ініціативної групи Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА, директора філії Легалайф-Україна Марина Гридіна- Погорела

“Через стигму, яка супроводжує кожну наркозалежну жінку, не всі представниці спільноти можуть об’єктивно оцінити ситуацію щодо насильства в сім’ї, бо, нерідко, така ситуація тягнулася довгі роки і вважалася нормою. Це вже не перша зустріч за цією темою. Наші заняття мають підштовхнути кожну жінку на шлях до життя без насильства, допомагають їм зрозуміти нарешті, що нема жодного виправдання для жодного з видів насильства. Насильник має бути покараним, бо інакше він буде скоювати все нові злочини” – розповіла Марина.

До всіх присутніх також донесено інформацію, що існує методологія для жінок, які пережили або перебувають у ситуації насильства, – “Wings” (“Крила”). Такий підхід дозволяє жінці усвідомити, що в родині не все гаразд, скласти план безпеки та розробити алгоритм дій. Усе для того, щоб в разі небезпеки, врятувати власне життя та дати дітям можливість жити в безпеці.

За бажанням кожна жінка може взяти участь у групі “Крила”, ми будемо раді бачити кожну.

Інформаційні зустрічі проходять за підтримки БО “Меридіан”.