Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Коштовна діагностика - це основна перепона, яка заважає жінкам, які живуть з наркозалежністю, розпочати лікування вірусного гепатиту С

Коштовна діагностика – це основна перепона, яка заважає жінкам, які живуть з наркозалежністю, розпочати лікування вірусного гепатиту С.

Щоб розв’язувати цю проблему, регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” в Тернопільській області провела зустріч з лікарем-інфекціоністом Тернопільського центру СНІДу.

“Ми домовилися, що всі необхідні обстеження для початку лікування вірусного гепатиту С будуть безкоштовні для представниць спільноти”, – розповіла регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Сарана Анастасія.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.