Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Координаторку параюристок БО ВОНА Олену Зубленко обрано альтернатом представника спільноти людей з наркозалежністю в Україні

 
Робота в Національній раді з питань протидії ТБ/ВІЛ дає змогу підіймати важливі для спільноти питання й теми на найвищому рівні.

Сьогодні ми усі радіємо величезним здобуткам у цьому напрямку, адже до Національної ради входять найбільш визнані спільнотою представники. Ми щиро вітаємо з обранням в якості представника спільноти людей з наркозалежністю Олега Димарецького, Директора Всеукраїнського об’єднання людей з наркозалежністю

Не менш пишаємося ми і координаторкою параюристок Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Оленою Зубленко ( Elenka Zublenko ), яку обрано альтернатом представника спільноти людей з наркозалежністю в Україні.

Слід звернути увагу, що кандидатури Олега та Олени підтримали понад 90 відсотків учасників голосування. Це свідчить про довіру до організацій, які представляють Олег та Олена, та про високу оцінку їхніх особистих досягнень в галузі захисту прав людини та протидії ВІЛ/СНІДу.

Ці посади – не лише визнання, а й величезна відповідальність, і ми впевнені, що обрані активісти зроблять все можливе для захисту прав та інтересів представників спільноти та для зміцнення суспільного здоров’я.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.