Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Команда ВОНА покращила знання у користуванні штучним інтелектом

🙌 Сьогодні був цікавий та корисний захід, у якому взяли участь представниці Вона та колеги/жанки із Благодійний Фонд “Надія та Довіра”.
 
☝️ Ми мали чудову нагоду покращити свої знання у використанні можливостей штучного інтелекту. Звісно, це стало чудовою нагодою навчитися пришвидшувати робочі процеси, щоб вивільняти час на інші корисні ініціативи.
💪🏻 Разом із тим, під час тренінгу “Підвищення рівня обізнаності фахівчинь центрального офісу Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» та зацікавлених фахівців Національної Гарячої Лінії з питань наркозалежності, ми дізналися, що штучний інтелект не завжди є коректно обізнаним у темі наркозалежності і має низку пробілів з цієї теми.
 
👀Звичайно, новітні інформаційні технології можуть спростити роботу низки фахівців/чинь, проте ці результати потрібно ще адаптувати до вузької тематики. А ось технічні питання штучний інтелект дуже швидко вирішує, що стане у нагоді робочого процесу.
 
Дякуємо Альянс громадського здоров’я за таку чудову нагоду навчитися роботі зі штучним інтелектом 🤝
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.