UkrainianEnglishRussian

#ІсторіяДопомоги з контактом лікарки-гінекологині, дружньої до ЖЖН

 
Продовжуємо розповідати про діяльність регіональних представниць ВО “ВОНА”. #ВидиміТаСильні #ВОНА
 
До Олени Мішури звернулася учасниця замісної підтримувальної терапії (ЗПТ). Жінка зателефонувала та була дуже засмучена через візит до лікаря, адже потребувала допомоги у ситуації з онкогінекологом.
 
Під час зустрічі жінка розповіла, що після звернення до гінеколога їй порадили, щонайшвидше потрапити на прийом до онколога. Жінка знайшла гарного спеціаліста, але в платній клініці, й не роздумуючи пішла до нього на прийом. Та після огляду почула в свою сторону наступний висновок: “Ти ж наркоманка, тому лікувати не потрібно, а одразу оперувати! Це всього 17-20 тисяч гривень!”.
 
Таким чином лікар не тільки вимагав гроші, але й принизив пацієнтку своїм зневажливим ставленням через її діагноз.
 
“Я теж мала справу саме з цим лікарем, тому пояснила, що у нього налагоджена така система “роботи”, – розповідає Олена. – Він рекомендує перед оперуванням своїх лікарів (теж платних), вони підтверджують діагноз, і шукай кошти на операцію”.
 
Олена порадила пацієнтці лікарку-гінекологиню, дружню до спільноти ЖЖН, Альбіт А.М. Жінка пройшла у неї огляд, і виявилося, що операція не потрібна. Тепер пацієтнка ЗПТ лікується та знаходиться під наглядом професійної фахівчині, при цьому витрачає невеликі кошти.
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Нагадаємо, діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram