Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

#ІсторіяДопомоги та участі у програмі ЗПТ

Наша регіональна представниця Світлана Родік допомогла жінці, що вживає вуличні наркотики стати учасницею програми замісної підтримувальної терапії (ЗПТ). #ВидиміТаСильні #ВОНА 
 
Світлана постійно співпрацює із Новокадацьким Центром пробації (м. Дніпро). Часто працівники центру запрошують представницю Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» для консультації жінок, які відбувають покарання в центрі, а також є споживачками ін’єкційних наркотиків (СІН) щодо програми ЗПТ.
 
От і цього разу Світлана приїхала для особистої зустрічі із жінкою, яка виявила бажання щось змінити у своєму житті, оскільки відчула погіршення стану здоров‘я та зрозуміла, що втрачає велику кількість грошей на наркотики.
 
“Вона не зовсім розуміла, що це за програма ЗПТ. Вона чула про замісну підтримувальну терапію, але не розуміла, чим вона може допомогти, – розповіла Світлана. – Я детальніше розповіла про ЗПТ та переваги програми, запевнила жінку, що лікування є повністю безкоштовним, а також зазначила, що та буде знаходитися під наглядом лікарів та у разі необхідності отримає допомогу.”
 
Зараз потенційна учасниця замісної терапії завершує необхідні обстеження і вже в понеділок розпочне підбір необхідного дозування.
 
Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць, контакти за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Сьогодні ВО «ВОНА» є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
 
 Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я  та за підтримки The Global Fund.