Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

#ІсторіяДопомоги: про ЖЖН-ВПО та постановку на ЗПТ

Розповідає про комплексну допомогу від ВОНЖ “ВОНА” у Волинській області Ірина Ємельянова, яка є регіональною представницею.
 
“До мене звернулася представниця спільноті ЖЖН, яка також має статус ВІЛ+ із м. Кривого Рогу. Жінку переадресувала до нашої організації регіональна координаторка БО “ВОЛНА” Світлана Макогон.
Жінка має значні проблеми зі здоров’ям через діагноз – хондроостеомеліт. Пересувається на милицях, страждає від сильного больового синдрому. Ми зустрілися на вокзалі, допомогли з поселенням. У жінки була перерва в лікуванні препаратами ЗПТ і були відсутні документи з наркодиспансеру. Ми допомогли поставити її на програму ЗПТ і відновити лікування. Організували консультацію з кваліфікованим лікарем-інфекціоністом, яка уважно віднеслася до проблем зі здоров’ям жінки і порадила змінити схему лікування. Зараз жінка має 3-тю групу інвалідності.
 
Крім того, допомогли жінці підписати декларацію з дружнім до спільноти ЖЖН сімейним лікарем. На теперішній час допомагаємо жінці пройти комісію МСЕК. Через ускладнення зі здоров’ям вона має отримати 2 групу інвалідності. Від організації жінка отримала консультації психолога, юриста, а також сертифікати на покупку продуктів, паурбанк та іншу гуманітарну допомогу, за що дуже вдячна!”.
 
Продовжуємо підтримувати та наснажувати спільноту ЖЖН!
 
Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.