Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

#ІсторіяДопомоги під час війни

 
Ми продовжуємо надавати допомогу представницям спільноти жінок, які живуть з наркозалежністю (ЖЖН). Сьогодні до вашої уваги історія зі Львівщини про жінку, яка після тривалих вагань стала пацієнткою замісної підтримувальної терапії (ЗПТ).
 
Ольга (ім’я змінено за бажанням героїні) звернулася до нашої регіональної представниці по допомогу. Донедавна жінка не була пацієнткою ЗПТ через те, що побоювалася оприлюднення свого діагнозу. Разом із тим, її чоловік давно є учасником цієї програми, та попри заборону, ділився ліками з дружиною. Проте на початку війни, пара була змушена покинути Харків, а виданих ліків на 3 дні було недостатньо для лікування. Самопочуття пари сильно погіршилося, і саме цей факт змусив жінку звернутися по допомогу до ВОНЖ “ВОНА”.
 
Наша регіональна представниця провела бесіду з Ольгою, в якій розвіяла міфи про замісну підтримувальну терапію. Після цього жінка одразу звернулася до місцевого сайту ЗПТ із метою розпочати лікування.
Наразі Ольга вже отримує необхідні ліки та жалкує, що не розпочала повноцінне лікування раніше, адже це значно б покращило її життя.
 
Звернутися по допомогу:
❗️ Гаряча лінія з питань наркозалежності та ЗПТ: 0 800 507 727 (безкоштовна!)
❗️ Контакти регіональних представниць ВОЖН “ВОНА” https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
▶ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоровя та The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародного фонду “Відродження”.