Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

#ІсторіяДопомоги пацієтки на Полтавщині

 
До нашої параюристки на Полтавщині Жанетти Бойко звернулася пацієнтка замісної підтримувальної терапії (ЗПТ). Аліна (ім’я змінено її проханням) – мешканка невеличкого містечка, яка зараз лікує туберкульоз. У листопаді минулого року жінка, після тривалих вагань через супутні хвороби, стала пацієнткою ЗПТ. Усі ці місяці вона щодня отримувала ліки та здавала необхідні аналізі на вміст наркотичних речовин, щоб мати можливість отримувати ЗПТ для самостійного прийому.
 
Нашій параюристці жінка поскаржилася, що їй не хочуть видавати ліки на 10 днів, крім того, лікарі звинуватили пацієнтку у порушенні правил прийому ЗПТ, тому вона буде змушена знову три місяці відвідувати медзаклад щоденно та здавати необхідні аналізи.
 
Наша параюристка оперативно відвідала лікарню та з’ясувала, що дійсно мало місце незначне порушення правил, але це було викликано лікуванням туберкульозу. Після діалогу з лікарем-наркологом Аліна отримала препарат на 10 днів.
 
Жінка дуже вдячна ВОНЖ “ВОНА” за допомогу та задоволена, що зможе відтепер сконцентруватися на лікуванні туберкульозу.
 
🔗 Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
▶ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я”  та за підтримки The Global Fund.