Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

#ІсторіяДопомоги онкохворій жінці

 
До регіональної представниці ВОНЖ “ВОНА” в Житомирській області Марії Піджари звернулася наркозалежна жінка, яка лікує онкологію. На жаль, Ользі довелося самостійно купувати ліки за гроші, які назбирали родичі та знайомі. І трапилося це під час активних бойових дій на півночі України, тобто ще у березні.
Проте всі зібрані кошти вже були витрачені, а жінка й надалі потребує лікування, зокрема перев’язувальних матеріалів і ліків. Тоді як невеликої пенсії з інвалідності вистачає лише на найнеобхідніше.
 
“Як регіональна представниця ВОНЖ «ВОНА» я одразу звернулася із запитом про фінансову допомогу до керівництва організації. Ольга швидко отримала гроші саме перед черговою операцією. Вона була дуже вражена оперативністю і, якщо чесно, не чекала допомоги, бо як представниця ЖЖН часто чула відмови через свій діагноз. Відтепер у Ольги набагато більше мотивації подолати хворобу!”.
 
Додатково, як гуманітарну допомогу, жінка отримала гігієнічні засоби, що потребує у цей складний час.
 
Звернутися по допомогу до регіональних представниць та параюристок можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.