Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

#ІсторіяДопомоги наркозалежним жінкам

ВОЖН ВОНА збирає потреби наркозалежних жінок і надає допомогу за запитами. Сьогодні хочемо розказати про двох ЖЖН із Краматорська – Світлану та Аню (імена змінені за їх проханням). Кожна із них продовжує залишатися у прифронтовому місті.
 
Аня є пацієнткою ЗПТ. Нещодавно влаштувалася прибиральницею, має тверди наміри жити далі без наркотиків.
 
Світлана – теж у програмі ЗПТ, лікує онкологію. Головна її мрія – побороти хворобу.
 
“Коли ми дізналися про потреби жінок, одразу почали шукати можливості надати продуктову допомогу, – розповідає представниця ВОЖН ВОНА у Донецькій області Наталія Зеленіна. – Вони були дуже щасливі, коли отримали таку необхідну підтримку, та зі сльозами на очах дякували за допомогу. Також я нагадала, що ЖЖН завжди можуть розраховувати на параюридичну чи адвокаційну допомогу від нашої організації та партнерів”.
 
Про заходи та допомогу від ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

———–
Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».

Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Alliance for Public Health за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження