Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

#ІсторіяДопомоги наркозалежній жінці у поселенні в шелтер

 
📌 Сьогодні до вашої уваги опис, як саме наші представниці у регіонах надають послуги наркозалежним жінкам. До нашої параюристки Наталії Дяченко звернулася Тетяна (ім’я змінено за проханням ЖЖН), яка потерпала від фізичного та психологічного насильства зі сторони свого чоловіка, який повернувся із зони бойових дій.
📌 Представники поліції під різними приводами ігнорували дзвінки жінки та відмовлялася приймати заяву на кривдника. Зрештою, під час чергового інциденту із фізичним насильством, жінка у відчаї зателефонувала нашій представниці.
📌 Спільно із колежанками, за належної юридичної підтримки, була подана відповідна заява у поліцію. Далі розпочався психологічний тиск на жінку зі сторони товаришів чоловіка, які приходили та просили забрати заяву.
📌 Проте, Тамара не піддалася на вмовляння і врешті-решт дочекалася обмежувального припису для кривдника. Але співмешканець не збирався залишати жінку, продовжував її переслідувати та ображати словесно.
💬 “Враховуючи такі складні обставини Тетяні було рекомендовано змінити місто проживання, адже кривдники дуже рідко змінюють свою поведінку. Після певних вагань та розмірковувань жінка перемістилася в інший регіон, де була розміщена у шелтері. Наразі Тетяна розпочала нове життя: має роботу, розвиває власну справу, планує розвиватися як б’юті-майстриня. Вона дуже вдячна за підтримку команді ВОЖН ВОНА, адже була фактично на грані і завдяки зусиллям організації розпочала нове життя без насильства”, – розповіла параюристка Наталія Дяченко.
📌 Зазначимо, що дедалі частіше ВОЖН ВОНА отримує такі звернення від ЖЖН, тому ми закликаємо жінок одразу звертатися по допомогу до наших регіональних представниць та параюристок.
☝ Також ви можете цілодобово та безкоштовно звернутися на Гарячу лінію “Ла-Страда”:
☝0 800 500 335 (з мобільного або стаціонарного)
☝ або 116 123 (з мобільного).
———–
📌 Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
📌 Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.