Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Інформаційне заняття «Замісні препарати. Дія та особливості застосування»

У Запоріжжі пройшло інформаційне заняття для представниць спільноти. Обговорювали тему: «Замісні препарати. Дія та особливості застосування».
«Учасниць ініціативної групи зацікавила та водночас насторожила інформація про замісний препарат «Бувідал», який є бупренорфіном пролонгованої дії. Цей препарат вводять ін’єкційно раз на тиждень або на місяць. Жінки цікавилися дією та ділилися своїми страхами», – розповіла про деталі зустрічі регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в м. Запоріжжя Наталія Божко.
Наталія пояснила присутнім, що у світі цей препарат застосовують для лікування близько 30000 пацієнтів ЗПТ.
В Україні така форма бупренорфіну використовуватиметься вперше за 18 років роботи програми ЗПТ, і цьогоріч лікування із застосуванням новітнього препарату відбуватиметься в 11 закладах охорони здоров’я у 10 областях

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.