Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Інформаційне заняття для представниць спільноти у Слов'янську

Вчора пройшло інформаційне заняття для жінок, пацієнток ЗПТ у Слов’янську. Регіональна представниця Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в Донецькій області Олена Курлат розповіла присутнім про спільний тренінг з лікарями-наркологами, який проводив Благодійний Фонд “Надія та Довіра” за підтримки МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health.
«Я поділилася надзвичайно сильними враженнями про тренінг. Розповіла про те, що як лікарі, так і активістки, як виявилося, потребують погляду на ситуацію «з іншого боку». Я також розповіла, які шляхи для того, щоб удосконалити програму замісної терапії, побачили учасники тренінгу, і ця інформація знайшла відгук та підтримку у присутніх», – поділилася подробицями зустрічі Олена.
Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією