Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Інформаційна зустріч в Слов'янську: сексуальність, сексуальне здоров'я та нагальні проблеми

Сьогодні пройшла інформаційна зустріч з представницями спільноти в м. Слов’янськ. Говорили про сексуальність людини й про те, що таке гендер та гендерно обумовлена дискримінація.
 
«З моєю допомогою дівчата розібралися, що таке трансгендерність та чим вона відрізняється від транссексуальності. Я розповіла учасницям зустрічі про активісток трансгендерного руху, з якими знайома особисто. Потім говорили про сексуальну орієнтацію та квір-теорію, про сексуальні права. Показово, що визначення «сексуальне здоров’я» ми, що називається, напрацьовували разом», – розповіла регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Олена Курлат.
 
Інше важливе питання, яке хвилювало присутніх – це незаконна вимога принести довідку про працевлаштування для отримання препарату для самостійного прийому.
 
«Я пояснила, чому ця вимога є незаконною. Наразі, готую звернення з цього приводу», – розповіла Олена.
 
—-
Дільність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” проводиться за фінансування МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.