UkrainianEnglishRussian

Інформаційна зустріч в Слов'янську: сексуальність, сексуальне здоров'я та нагальні проблеми

Сьогодні пройшла інформаційна зустріч з представницями спільноти в м. Слов’янськ. Говорили про сексуальність людини й про те, що таке гендер та гендерно обумовлена дискримінація.
 
«З моєю допомогою дівчата розібралися, що таке трансгендерність та чим вона відрізняється від транссексуальності. Я розповіла учасницям зустрічі про активісток трансгендерного руху, з якими знайома особисто. Потім говорили про сексуальну орієнтацію та квір-теорію, про сексуальні права. Показово, що визначення «сексуальне здоров’я» ми, що називається, напрацьовували разом», – розповіла регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Олена Курлат.
 
Інше важливе питання, яке хвилювало присутніх – це незаконна вимога принести довідку про працевлаштування для отримання препарату для самостійного прийому.
 
«Я пояснила, чому ця вимога є незаконною. Наразі, готую звернення з цього приводу», – розповіла Олена.
 
—-
Дільність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” проводиться за фінансування МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram