Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Інформаційна зустріч в м. Запоріжжя до "16 днів проти насилля"

У Запоріжжі представниці спільноти в рамках «16 днів проти насилля» провели інформаційну зустріч.

«Ми обговорили такі теми, як насилля в сім’ї, торгівля людьми та жорстокість стосовно дітей», –  – розповіла Наталія Божко, регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» в м. Запоріжжя.

У ході спілкування жінки поділилися власними проблемами та думками.

«Подібне спілкування важливий крок для того, щоб сформувати адвокаційні цілі в регіоні. Для мене це також можливість виявити проблемні для конкретних представниць спільноти ситуації, вирішити які можна завдяки параюридичній допомозі», – пояснила Наталія.

——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.