Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Інформаційні заняття для пацієнток програми ЗПТ у Слов’янську

Регіональна представниця Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА в Донецькій області, Олена Курлат, продовжує серію інформаційних занять для пацієнток програми ЗПТ у Слов’янську.
 
💬 “Здебільшого ми говоримо про громадянські права, сексуальні та репродуктивні права і фізіологію жіночого організму.” – поділилася регіональна представниця.
 
👥 Також відбулась перша в цьому році зустріч ініціативної групи в Донецькій області. Головна тема розмови – задовільна атмосфера у наркодиспансері та необхідність продовжувати поліпшення ситуації. “Обговорювали співпрацю зі мною, як із параюристкою – я просила направляти до мене жінок, яким потрібна первинна правова допомога та фіксувати випадки порушення прав, звертаючись для цього на Гарячу Лінію.” – розповіла активістка.
 
☎ Звернутися на Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ можна з 7.00 до 23.00 за номером 0-800-507-727, дзвінки безкоштовні (в межах України).
 
☎ Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
▶ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
▶ Діяльність Всеукраїнського об’єднання нарkозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.