UkrainianEnglishRussian

Інформаційні заняття для пацієнток програми ЗПТ у Слов’янську

Регіональна представниця Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА в Донецькій області, Олена Курлат, продовжує серію інформаційних занять для пацієнток програми ЗПТ у Слов’янську.
 
💬 “Здебільшого ми говоримо про громадянські права, сексуальні та репродуктивні права і фізіологію жіночого організму.” – поділилася регіональна представниця.
 
👥 Також відбулась перша в цьому році зустріч ініціативної групи в Донецькій області. Головна тема розмови – задовільна атмосфера у наркодиспансері та необхідність продовжувати поліпшення ситуації. “Обговорювали співпрацю зі мною, як із параюристкою – я просила направляти до мене жінок, яким потрібна первинна правова допомога та фіксувати випадки порушення прав, звертаючись для цього на Гарячу Лінію.” – розповіла активістка.
 
☎ Звернутися на Гарячу Лінію з питань наркозалежності та ЗПТ можна з 7.00 до 23.00 за номером 0-800-507-727, дзвінки безкоштовні (в межах України).
 
☎ Звернутися по допомогу до наших регіональних представниць можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
▶ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
▶ Діяльність Всеукраїнського об’єднання нарkозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.
 
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram