Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Інформаційна зустріч активісток ВОНЖ "ВОНА" у м. Полтава

У місті Полтава, на базі БО “Східний Ресурсний Центр Всеукраїнського Об’єднання Людей з Наркозалежністю “Меридіан” відбулася інформаційна зустріч активісток організації “Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА”. Надія Колосовська, регіональна представниця ВО “ВОНА” у Полтавській області, розповіла жінкам про робочу зустріч регіональних представниць у Києві на якій була присутня. Робоча зустріч проходила в рамках акції “16 днів проти насильства”.
 
💬 “Ми обговорили теми, які були підняті під час зустрічі з представницями партнерських організацій: досвід взаємодії організацій для протидії ґендерно обумовленому насильству, протидії множинній стигмі та дискримінації за ознакою “наркозалежність”, – поділилася Надія. Також членкині організації опрацювали ідеї та плани на майбутній рік для діяльності у м. Полтава та Полтавській області.
 
💬 “Ми продовжуємо працювати, продовжуємо втілювати у життя проект під назвою “Адвокація силами спільноти жінок які вживають наркотики у зменшенні ґендерних бар’єрів у доступі до послуг з ВІЛ та ТБ, забезпечення прав, подолання стигми та дискримінації та гендерно зумовленого насильства”, – розповіла активістка.
 
▶️ Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянс громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.