Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Як ВОЖН ВОНА наближає послуги зменшення шкоди для ЖЖН-спільноти

📌 Хочемо більше розказати про нашу адвокаційну роботу та наближення послуг зменшення шкоди для представниць спільноти наркозалежних жінок. Сьогодні проінформуємо про труднощі у Житомирській області із соціальним супроводом на сайтах ЗПТ, зокрема у медзакладах первинної медичної допомоги.
📌 Щоб вирішити проблему у містах почали діяти менторські візити на сайти ЗПТ, які відбуваються вже третій місяць. Наша представниця Марія Піджара турбується про те, щоб ЖЖН мали не тільки доступ до ліків ЗПТ, але й могли отримувати допомогу щодо гендерно зумовленого насильства, гуманітарну допомогу тощо.
📌 На фотографії саме відбувається процес планування візитів Марії Піджари та медсестри Тетяни Кім по місту Житомир та області по консультуванню наркозалежних жінок.
📌 До речі, окремим питанням таких візитів є повернення жінок у програми ЗПТ. Наприклад, часто маючи мало інформації щодо особливостей державної безкоштовної програми ЗПТ, жінки обирають платні сайти. Проте, із часом та браком коштів, жінки потребують переходу на державну програму, але вже мають досвід виходу з неї по особистим причинам.
💬 “Саме таким жінкам я надаю консультування щодо постановки або відновлення участі у програмі ЗПТ”, – розповідає Марія Піджара, регіональна представниця ВОЖН ВОНА у Житомирській області.
☝️ Завчасно дякуємо за ваші коментарі та лайки під цим постом! Нам важливий зворотній зв’язок на нашу діяльність!
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.