UkrainianEnglishRussian

Як протидіяти торгівлі людьми обговорювали в Полтаві

“Протидія торгівлі людьми: основні ознаки та механізми захисту” – ця тема була обрана для спільного інформаційного заняття секс-працівниць та жінок, які живуть з наркозалежністю, в Полтаві.

Заняття провела Регіональна Координаторка Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області – Яковенко Віра Сергіївна.

“До обговорення такої складної теми нас підштовхнула розповідь однієї з представниць спільноти. Вона майже опинилася у рабстві, відгукнувшись на об’яву про набір на роботу під час карантину. Це було не “секс-рабство”, про яке так багато говориться, а важка робота в аграрному секторі. Платою за виснажливу працю була тарілка їжі на день, документи в жінки відібрали, умови були нестерпними”, – поділилася подробицями історії регіональна координаторка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Яніна Стемковськая.

З допомогою Віри Яковенко присутні розбиралися, що є “праця”, а що є “рабство”, і що з цієї теми говорить закон. Присутні також дізналися, які механізми слід використовувати, щоб захистити себе. Для цього жінки переглянули фільм, дізналися, до кого можна звертатися у такій ситуації, та отримали необхідні номери телефонів.

Інформаційне заняття проходило на базі БО “Меридиан”.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram