Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Голова правління ВОЖН "ВОНА" Світлана Ткаля прокоментувала "Інтерфаксу" ситуацію з ВІЛ

 
Голова правління Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” Світлана Ткаля прокоментувала “Інтерфакс-Україна” ситуацію щодо ризиків поширення ВІЛ під час війни.
 
У своїх коментарях вона акцентувала увагу на можливому збільшенні захворюваності серед ключових груп, зокрема серед наркозалежних людей, через відсутність ліків (ЗПТ, АРТ) на окупованих територіях.
 
На її експертну думку, також ситуацію погіршують воєнні злочини, у тому числі численні згвалтування, нелюдське ставлення до в’язнів, діяльність фільтраційних таборів на окупованих територіях.
 
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.