Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Гендерно чутливі послуги є пріоритетом у прифронтових регіонах

🤝 Нещодавно у Краматорськ (Донецьку область) завітала наша партнерка із Всеукраїнське об’єднання людей з наркозалежністю Велта Пархоменко. Під час зустрічі із Наталею Зеленіною (РП ВОЖН ВОНА) та представницями інших регіональних організацій, що реалізують програми зменшення шкоди, стало відомо про початок нового проєкту «Крила». Це допоможе ініціативним наркозалежним жінкам розпочати власну справу та покращити взаємодію ключової групи з державними структурами.
 
✍️ Також, за словами Наталії Зеленіної, передбачені фокус-групи для ЖЖН щодо організації гендерно чутливих послуг, зокрема у співпраці з Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА.
 
☝️Надзвичайно раді новим начинанням та ініціативам, що покращують життя наркозалежних жінок 📝
 
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.