Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

УЧАСТЬ У WOMAN DELIVER 2019 CONFERENCE В ВАНКУВЕРІ (КАНАДА)

У м. Київ 18-20 листопада проходив унікальний захід – Перший національний Форум жінок, які живуть з наркозалежністю. Цей захід став свідченням того, що спільнота зростає і міцнішає, наші активістки стають справжніми лідерками у своїх регіонах

Ми обговорювали найкращі практики, робили презентації, ділилися наболілим, сперечалися і планували подальшу діяльність. Перший національний Форум жінок, які живуть з наркозалежністю, завершився. Показово, що всі три дні разом з активістками Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА були лікарі-наркологи, які долучалися до дискусій, і присутні дізнавалися про іншу точку зору.
Дякуємо представникам і представницям громадських організацій, які підтримали наш захід, презентували свої напрацювання та дослідження.
Форум став майданчиком для обміну думками та ідеями. Ми працювали разом цілих три дні, але захід пролетів на одному диханні. Нам з кожної теми хотілося продовження діалогу, хотілося дізнатися більше, поставити більше питань і більше розповісти. Це, без перебільшення, гарний знак!
Перший національний Форум жінок, які живуть з наркозалежністю проходив за підтримки Альянсу громадського здоров’я (Alliance for Public Health) та за часткової фінансової підтримки Проекту PITCH в Україні.