Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Флешмоб #ГепатитВиліковний. Ч.7.

 
Сьогодні завершуємо флешмоб #ГепатитВиліковний. Надзвичайно вдячні за відвертість і сміливість представницям ЖЖН, які наважилися актуалізувати таку складну проблему, як лікування вірусних гепатитів В та С, через особисті історії.
До вашої уваги остання історія цього циклу від параюристки ВОНЖ “ВОНА” Ольги Пономарьової. 
 
“У 2006 році я дізналася, що маю гепатит С. Це сталося під час мого візиту у СНІД-центр, задля початку прийому антиретровірусної терапії (АРТ). Я певний час вживала наркотики, тоді у Донецьку були проблеми зі шприцами (нічні аптеки не працювали). Можливо, саме в цей період часу, я інфікувалася…
 
На той час, вірус гепатиту С давав про себе знати, тому я відчувала себе не надто добре. Але лікування було коштовним (державної програми ще не було), і щоб підтримувати свій організм, я декілька разів на рік лікувалася у медзакладі, прокапувала підтримуючі препарати.
 
Зазначу, що мала постійні болі – суглобів та голови, зовсім не пов’язувала з гепатитом, і лише згодом дізналася, що це такі симптоми. Лише у 2021 році, коли настав мій #ЧасЛікуватиГепатит С, курси були у вільному доступі. Скажу, що моє лікування стало легким, на відміну від моїх друзів, які лікували гепатит С 10 років тому.
 
Через три місяці після лікування я отримала результати аналізу про те, що вірусу немає в крові!
 
Дуже раджу всім слідкувати за своїм здоров’ям: обов’язково тестуватися на гепатити та вчасно лікуватися! Пам’ятайте, що хворіють всі люди, незалежно від соціального стану, віку, статі. Сьогодні є всі можливості для ефективного лікування!”.
 
Читати всі історіЇ:
 
Звернутися по допомогу до регіональних представниць та параюристок можна за посиланням: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
 
Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють із наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацію спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
——-
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.