Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Фахівчині Всеукраїнського об'єднання наркозалежних жінок ВОНА широко залучені до роботи в координаційних радах

Щоб просувати рішення, які б враховували потреби наших жінок, фахівчині Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА широко залучені до роботи в координаційних радах.
Сьогодні ми розповімо про роботу, яка велася в м. Луцьк та м. Запоріжжя протягом березня.
Перше у цьому році засідання Обласної ради з координації дій у відповідь на поширення туберкульозу, ВІЛ та інших соціально незахищених захворювань у Запорізькій області відбулося 20 березня. Засідання проходило онлайн. Участь у ньому взяла Нугманова Роза, регіональна координаторка Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА.
У Луцьку перше в цьому році засідання Координаційної ради по проблемам ВІЛ_інфекції, туберкульозу та наркоманії також відбулося у березні. У заході взяли участь регіональна координаторка ВОНЖ ВОНА Ємельянова Ірина та параюристка організації Борцевич Юлія.
Під час засідання обговорювалися актуальні питання поширення соціально значущих захворювань і явищ в Україні та області в умовах військових дій.
Доповідачі розповіли про фінансування заходів з протидії соціально значущим хворобам Центру ВІЛ/СНІДу, обласного фтизіопульмонологічного центру, обласного медичного центру терапії залежностей та Державної кримінально-виконавчої служби у Волинській області.
“Після закінчення засідання фахівчині ВОНЖ ВОНА поспілкувалися з начальницею філії ДУ ЦОЗ кримінально -виконавчої служби про відкриття кабінету ЗПТ в Луцькому СІЗО. Порадувало, що в керівництва установи однакове з нами бачення щодо забезпечення препаратами ЗПТ засуджених та осіб узятих під варту”, – зазначила Ірина Ємельянова (Ирина Емельянова)