Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Відбулось засідання Координаційної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу м. Чернігів

Вчора Директорка Всеукраїнського об’єднання жінок ВОНА Тетяна Лебедь взяла участь в онлайн Форумі зацікавлених сторін з обговорення Національного звіту про досягнутий прогрес у здійсненні глобальних заходів у відповідь на СНІД – 2024 (Global AIDS Monitoring, GAM).
Захід організовано Центром громадського здоров’я МОЗ України та представництвом UNAIDS в Україні з метою відкритого обговорення попередніх результатів та оцінки досягнутого Україною прогресу у виконанні зобов’язань Політичної декларації ООН «Прискореними темпами до активізації боротьби з ВІЛ та припинення епідемії СНІДу до 2030 року».
“Для нас, як для самоорганізації жінок, які живуть з наркозалежністю, тобто, для однієї з найбільш стигматизованих суспільством груп, надзвичайно важливо, щоб звіт відображав реальний стан справ у контексті загроз та порушень прав наших жінок. Тому формуючи власне бачення ми спиралися на кейси, зафіксовані параюристками нашої організації”, – зазначила Директорка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА Тетяна Лебедь.