Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Директорка ВОЖН ВОНА виступила із доповіддю про послуги покращення здоров'я ЖЖН

Сьогодні директорка ВОЖН ВОНА Тетяна Лебедь виступила із доповіддю щодо покращення доступу наркозалежних жінок до послуг репродуктивного здоровʼя. Круглий стіл “Насильству немає виправдання” був організований БО Позитивні жінки та акцентував увагу на акушерському насильстві щодо жінок із ключових груп.
 
У своєму виступі Тетяна Лебедь розказала про складові насильства з яким стикають наркозалежні жінки під час вагітності та які є бар’єри доступу до послуг репродуктивого здоров’я загалом.
 
Основана увага на думку директорки ВОЖН ВОНА має бути приділена розвитку співпраці та переадресації клієнток серед жіночих організацій, а також створення проєктів, що враховують потреби наркозалежних жінок. Окремо необхідно розглядати навчання з толерантного ставлення до ЖЖН лікарями/ками.
 
Раді мати продуктивні дискусії і обговорення в колі партнерок.
 
☝️ Про діяльність та активності ВОЖН ВОНА – дізнавайтеся у наших регіональних представниць і параюристок: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/ та https://www.unwud.org/zhenshhin…/parayuristki-v-rehionakh/

——— 

Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.