Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Директорка ВОЖН "ВОНА" про планування та підведення підсумків

 
На цьому тижні, незважаючи на відсутність світла у багатьох домівках українців та українок обстріли рф, наша організація запланувала багато листувань та зустрічей. Про перелік справ на початку року розповідає директорка ВОЖН “ВОНА” Тетяна Лебедь.
 
“По-перше, триває звітний період і ми плануємо проводити онлайн-зустрічі команди, щоб підвести підсумки 2022 року та подати звіти. Про досягнення і здобутки плануємо проінформувати згодом у окремих інформаційних повідомленнях. По-друге, на тижні відбуватиметься підготовка до зустрічі організацій-спільнот, що працюють з наркозалежними людьми в Україні. Цю подію організовує Глобальний фонд за технічної підтримки Alliance Consultancy. Тут хочу окремо виділити важливість підтримки організацій-спільнот, адже саме представники КГ найкраще знають про потреби вразливих верств населення. Саме тому Глобальний фонд приділяє велику уваги спільнотам і їхньому розвитку. По-третє, ми продовжуємо наші минулорічні напрямки, зокрема роботу регіональних представниць та параюристок у різних областях України. Наші працівниці вже запланували перші інформаційні заняття. Ми маємо багато планів на цей рік, тому обов’язково проінформуємо детальніше у подальших постах”.
 
Регіональні представництва ВОНЖ “ВОНА”: https://www.unwud.org/predstavnytstva-v-rehionakh/
——— 
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.