Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

дві наші регіональні координаторки провели спільну зустріч в м. Дніпро

 
Зустрічатися, щоб обмінюватися досвідом та кращими практиками, нашим активісткам зазвичай вдається завдяки спільним заходам та тренінгам. Регіональні представниці Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА використовують кожну можливість для зустрічей та обміну досвідом.

Так, днями дві наші регіональні координаторки провели спільну зустріч в м. Дніпро.

“Обговорювали нашу роботу, ділилися своїм досвідом та вирішували, як і що ще можна робити, щоб жінкам, які живуть з наркозалежністю і, зокрема, жінкам-ВПО було легше адаптуватися до соціуму”, – поділилася подробицями зустрічі регіональна координаторка в м. Львів Благіня Оксана.

——— 

Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
 
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.