Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

Дві активістки БО "ВОНА" беруть участь у Школі з прав людини

Дві активістки БО «ВОНА» – координаторка параюристок Наталя Карагашова та регіональна координаторка Карина Мелікян – поліпшують знання методик правозахисту у двадцять сьомій «Школі з прав людини для активістів українських правозахисних НУО», що проводить Харківська правозахисна група (ХПГ) за підтримки Європейської комісії.
 
«Навчання почалось з розгляду Конституції України у викладенні Всеволода Речицького, викладача Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого. Як на мене, у нього дуже свіжий погляд на основний законодавчий документ нашої країни», – поділилася враженнями Наталя.
Попереду в наших активісток ще три дні плідної праці, багато корисних знань про концепцію прав людини. Завдяки участі в тренінгу ми також сподіваємося розширити коло партнерів.

Нагадуємо, що діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією