Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА»

До активісток ВОНЖ "ВОНА" в регіонах звертаються жертви сексуального насильства

До лідерок Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА в регіонах звертаються жертви сексуального насильства.
Сексуальне насильство – це супутник війни. Його використовують, аби деморалізувати населення, і воно є воєнним злочином за рішенням Міжнародного кримінального суду. Якщо біда вже сталося, потрібно знати не лише як правильно задокументувати злочин, а і як потурбуватися про збереження себе.
Інна Михайловська, активістка Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок ВОНА в Київській області, надала консультацію жінці з приводу сексуального насильства.
“Пройшло вже чимало часу, тому жінка, яка звернулася до мене по допомогу, не стала звертатися з заявою до поліції. Натомість ми сконцентрували зусилля на допомозі самій жінці. Вона перебувала в жахливій депресії. Тому ми були в психіатра, і наразі жінка проходить лікування”, – розповіла Інна Михайловська.
——-
▶️ Нагадаємо, Всеукраїнське об’єднання наркозалежних жінок ВОНА є мережею регіональних лідерок, які працюють з наркозалежними жінками в регіонах, відстоюють їхні права і займаються адвокацією та мобілізацією спільноти. Наші активістки подолали шлях від наркозалежності до лідерства, тому розуміють проблеми тих, хто до них звертається. Всі консультації вони надають у форматі «рівна – рівній».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок “ВОНА” відбувається за фінансової підтримки МБФ “Альянс громадського здоров’я” та за підтримки The Global Fund, а також за фінансової підтримки INPUD та Міжнародний фонд “Відродження”.