UkrainianEnglishRussian

Членкині БО "ВОНА" в Донецькій області взяли участь у зустрічі жінок-активісток у форматі круглого столу

Нещодавно на базі Платформи Ініціатив “Теплиця” в рамках проєкту Women Peace and Security Tables, який реалізує організація PeaceWomen Across the Globe (Швейцарія) та Харківської обласної фундації «Громадська Альтернатива» відбулася зустріч жінок-активісток у форматі круглого столу.
Участь у заході взяла регіональна представниця Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок «ВОНА» Олена Курлат та членкині організації – Ольга Родіонова, соціальна працівниця ГО Наша Допомога, членкині ініціативної групи жінок-пацієнток ЗПТ- Діана Мартинович та Олена Руденко.
На зустрічі були присутні й представниці інших вразливих груп – ВІЛ+, матері-одиначки, жінки – жертви насильства, матері, діти яких пропали безвісти під час війни та ін.
Темою обговорення були важливі питання безпеки жінок в регіоні.
«Під час зустрічі з’ясувалося, що ми – таємниця за сімома печатями для суспільства, про наші біди та радощі суспільству не відомо, так само як і про проблеми, над розв’язанням яких працює БО «ВОНА». Я намагалася, щоб у присутніх склалося уявлення про небезпеки для нашої ключової групи, наші ризики та страхи. Дівчата з ініціативної групи дуже допомогли.
Під час роботи в групах була актуалізована і проблема ЗПТ Слов’янська – можливе закриття кабінетів видачі замісного препарату на «первинній ланці». Ми розробили план адвокації, як запобігти цьому», – поділилася подробицями зустрічі Олена Курлат
Захід сприяв також налагодженню стосунків між жінками різних вразливих груп, і, тому, що спільнота жінок, які живуть з наркозалежністю, стала більш видимою.
Як сказала одна з жінок-активісток: «Я мала уявлення про наркотики та тих, хто їх вживає. Але я не могла навіть уявити, що є жінки, які створили організацію і вкладають душу в те, щоб допомогти таким же, як вони. Я вірю в жіночу солідарність і думаю, що їх чекає успіх».
Діяльність Всеукраїнського об’єднання наркозалежних жінок
“ВОНА” відбувається за фінансової підтримки Альянсу громадського здоров’я Alliance for Public Health та за підтримки The Global Fund.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on whatsapp
Share on email
Share on telegram